INTENCJE MSZALNE 

                                                                                                23.11.2020r. - 29.11.2020r.

 PONIEDZIAŁEK

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 8.00

11.00

18.00

Za Parafian.

Msza św.pogrzebowa śp.+Jana Gniadka - (10.30 Różaniec).

++Julia,Mieczysław Cieśla,++z tych rodz.

 WTOREK

7.00


+Stanisława Kot z int.syna Grzegorza z żoną Barbarą i dziećmi.

 ŚRODA


17.00


+Aleksander Wątroba z int.dzieci i wnuków.

 CZWARTEK

7.00

17.00

+Władysława Gniadek od Teresy z rodz.

++Marcin,Albina Hamernik.

 PIĄTEK

7.00

17.00

+Jan Gniadek(7 dzień od śm.)z int. córki Małgorzaty z rodz.

+Tadeusz Karpiel.

 SOBOTA

7.00

17.00

+Edward Gostek  z int.rodz.Jureckich z Krapkowic.

+Stanisława Kot(30 dzień po śm.)z int.dzieci z rodzinami.

NIEDZIELA 

22.11.2020 r.

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

-----------------------

NIEDZIELA

29.11.2020 r.  

 

7.00

9.30

11.30



-----------

7.00

9.30

11.30

-------------

 

 

 

 

++Michał,Leonia Kubis.

Za Parafian.

+Jan Majzner(r.śm.).



-------------------------------------------------------------------------------------

+Franciszka(r.śm.),+Marian Ludwa z int.syna Włodzimierza z rodz.

+Antoni Majzner.

Dz-bł.dla nowo ochrzczonej Marii.

-------------------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Ewa Olszańska(od 01.11) - Jamna.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)

 PONIEDZIAŁEK

27.07.2020r 

7.00 

7.00 

+ Za Parafian. 

++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard.

 

 WTOREK

28.07 

7.00 

7.00

 

++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. 

+Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard.

 

 ŚRODA

29.07 

18.00

18.00

+Marta Szczupak od męża i dzieci.

+Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard.

 CZWARTEK

30.07

18.00

18.00

18.00

+Adam Buchacz od rodz.Borowiec.

Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard.

++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz.

 PIĄTEK

31.07

18.00

18.00

+Edward Gostek od rodz.Szczepański.

+Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard.

 SOBOTA

01.08

7.00

18.00

++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka.

++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły

 

NIEDZIELA

02.08.2020 r.  

7.00

9.30

11.30

 

 

+Józefa Drankowska(10 r.śm.).

Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka.

 +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami.

-----------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin.

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju

+Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna