INTENCJE MSZALNE 

                                                                                                02.11.2020r. - 08.11.2020r.

 PONIEDZIAŁEK

 

6.30

7.00

17.00

W intencji papieskiej.

++Zofia,Władysław Stolarz,+Józefa Drankowska.

Za wszystkich wiernych zmarłych.

 WTOREK

7.00

17.00

+Stanisława Kot(7 dzień po śm.)od dzieci z rodzinami.

+Zygmunt Kuboń.

 ŚRODA

7.00

17.00

+Zofia Stolarz.

++Michalina,Andrzej Wojtas,++Janina,Aleksander Bojdo.

 CZWARTEK

7.00

17.00

+Stanisław Ludwa od żony z rodz.

++Helena,Stanisław Sacha.

 PIĄTEK

7.00

17.00

+Józef Mietła(r.śm.).

Za Parafian oraz w int.zbiorowych.

 SOBOTA

7.00

17.00

+Eugeniusz(r.śm.),+Franciszka Zych od syna Wiesława z rodz.

+Alicja Lisowska(r.śm.) od wnuczki Anny z rodz.

NIEDZIELA 

08.11.2020 r.

 

 

-----------------------

NIEDZIELA

01.11.2020 r.  

 

7.00

9.30

11.30


-----------

7.00

9.30

11.30



-------------

 

 

 

 

+Józef Ludwa(r.sm.)od syna Władysława z rodz.

Dz-bł.dla Tymoteusza(r.Urodzin).

Za wiernych zmarłych wypominanych w naszej Parafii.


-------------------------------------------------------------------------------------

++Jan,Franciszka Natkaniec,synowie:++Jan,Wiesław.

+Tadeusz Karpiel,++Anna,Władysław Banaś.

++spoczywających na naszych parafialnych cmentarzach.

(Nie będzie Mszy św.na Cmentarzu).


-------------------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Ewa Olszańska(od 19.10) - ks.Wojciech - Stryj.

+Ewa Olszańska(od 01.11) - Jamna.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)

 PONIEDZIAŁEK

27.07.2020r 

7.00 

7.00 

+ Za Parafian. 

++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard.

 

 WTOREK

28.07 

7.00 

7.00

 

++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. 

+Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard.

 

 ŚRODA

29.07 

18.00

18.00

+Marta Szczupak od męża i dzieci.

+Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard.

 CZWARTEK

30.07

18.00

18.00

18.00

+Adam Buchacz od rodz.Borowiec.

Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard.

++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz.

 PIĄTEK

31.07

18.00

18.00

+Edward Gostek od rodz.Szczepański.

+Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard.

 SOBOTA

01.08

7.00

18.00

++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka.

++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły

 

NIEDZIELA

02.08.2020 r.  

7.00

9.30

11.30

 

 

+Józefa Drankowska(10 r.śm.).

Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka.

 +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami.

-----------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin.

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju

+Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna