INTENCJE MSZALNE
PONIEDZIAŁEK |
7.00 - +Józef Waśko(z okazji Imienin). 18.00 - ++Aleksandra,Henryk(r.śm.)Kuboń,++Zygmunt,Zbigniew Kuboń. |
WTOREK Uroczystość św.Józefa Oblubieńca NMP. |
7.00 - ++Zofia,Jan Marecik,++Marian,Józefa Dolasińscy,++ich Rodzice i rodzeństwo. 15.00 - ++Michalina,Józef(z okazji Imienin) Martyka. 17.15 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w int.trzeźwości i Nabożeństwo do św.Józefa. 18.00 - +Józef Kuboń( z okazji Imienin). |
ŚRODA |
7.00 - +Danuta Pietrzykowska(30 dzień od śm.)z int.Bernadety i Stanisława Kuboń. 10.00 - W intencji dzieci i młodzieży na rozpoczęcie szkolnych Rekolekcji. 18.00 - +Józef Majzner,+Józef Borowiec,syn+Józef,+Józefa Majzner,+Józefa Roman, +Józef Machowski. |
CZWARTEK |
8.00 - Za Parafian na rozpoczęcie Rekolekcji wielkopostnych. 18.00 - KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA(4 dzień Nowenny) 18.10 - ++Julia,Aleksander Sady - ks.Władysław. 18.10 - +Józef Owca(z okazji Imienin) z int.Rodziny. |
PIĄTEK |
8.00 - ++Helena,Ignacy(r.śm.)Roman,córka+Renata. 11.00 - W int.dzieci i młodzieży na zakończenie szkolnych Rekolekcji. 17.30 - DROGA KRZYŻOWA. 18.00 - +Józef Ludwa(z okazji Imienin) z int.syna Władysława z Rodziną. 18.00 - +Marcin Karpiel(7 dzień od pogrzebu) z int.Rodzeństwa - ks.Władysław. |
SOBOTA |
8.00 - ++Józefa,Jakub Smiałek. 11.30 - W intencji Osób starszych i chorych. 18.00 - +Krystyna Karpiel(r.śm.)z int.męża. |
17.03.2024 r. NIEDZIELA 24.03.2024r. NIEDZIELA |
7.00 - ++Alojza,Józef,Jan Kubik. 9.30 - +Józef Cieśla(z okazji Imienin). 15.00 - GORZKIE ŻALE. 16.00 - +Zofia Sumara(r.śm.). ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 7.00 - +Józef Wołek(z okazji Imienin).9.30 - Za Parafian(Msza św.poprzedzona poświęceniem palm na zewnątrz świątyni oraz procesją z palmami). 11.30 - Dz-bł.dla Justyny Ludwa(z okazji Urodzin). 15.00 - GORZKIE ŻALE 16.00 - Dz-bł.dla nowo ochrzczonej Poli. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- GREGORIANKI: +Daniela Bachara(1/1)(do środy 20.03) - Stryj/Ukraina. +Roman Dulęba(1/3)(od 25.02 - niedziela) - OO.Pijarzy. +Roman Dulęba(2/3)(od 25.02 - niedziela) - OO.Pijarzy. +Maria Polek(4/5)(od 02.03 - sobota) - ks.Tomasz Chrupek - Tarnów/Koścół Akademicki p.w.św.Józefa. |
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)
PONIEDZIAŁEK 27.07.2020r |
7.00 7.00 |
+ Za Parafian. ++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard. |
WTOREK 28.07 |
7.00 7.00 |
++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. +Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard. |
ŚRODA 29.07 |
18.00 18.00 |
+Marta Szczupak od męża i dzieci. +Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard. |
CZWARTEK 30.07 |
18.00 18.00 18.00 |
+Adam Buchacz od rodz.Borowiec. Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard. ++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz. |
PIĄTEK 31.07 |
18.00 18.00 |
+Edward Gostek od rodz.Szczepański. +Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard. |
SOBOTA 01.08 |
7.00 18.00 |
++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka. ++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły |
NIEDZIELA 02.08.2020 r. |
7.00 9.30 11.30
|
+Józefa Drankowska(10 r.śm.). Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka. +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami. ----------------------------------------------------------------------------- Gregorianki: +Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin. +Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju +Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna |