INTENCJE MSZALNE

 24.06.2024r. - 30.06.2024r.
                             

PONIEDZIAŁEK


7.00 - ++Alicja, Piotr (r.śm.) Ogar

18.00 - ++Franciszka, Jan ( z okazji Imienin) Natkaniec, syn +Wiesław.                                      

WTOREK

7.00 - +Stanisław Kopeć

18.00 - ++Augustyn, Janina (z okazji Imienin) Kuboń z int. dzieci z Rodzinami.

18.00 - +Zbigniew Tokarz od syna Stanisława -  ks.Jerzy Tokarz.

ŚRODA


 
 
 18.00 - ++Kazimiera, Jan Klęk

CZWARTEK


 

 18.00 - ++Józefa, Czesław, Władysław Korzeniowscy
 18.00 - +Zbigniew Tokarz od córki Haliny z mężem
           -  ks.Jerzy Tokarz.

PIĄTEK

7.00 - +Czesław Sakłak (z okazji Dnia Ojca) z int. dzieci.

18.00 - +Stefania Wojtas (r.śm.)


SOBOTA

 7.00 - +Janina Ogar (z okazji Imienin).

 9.30 - ++Melania, Antoni (z okazji Imienin) Kądziołka,
           +Maria Malisz, +Zbigniew Szczepański.

 18.00 - ++Helena, Władysław (z okazji Imienin) Bodzioch.

30.06.2024 r.

NIEDZIELA



23.06.2024r.

NIEDZIELA


 






 7.00 - +Bożena Gostek (2 r.śm.).

 9.30 - +Władysława Wołek (z okazji Imienin) z int. dzieci.

 11.30 - Dz-bł. dla nowo ochrzczonych dzieci: Tymoteusz, Oliwia.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 7.00 - +Tadeusz,Janina(z okazji Imienin)Karpiel.
 
  9.30 - Za Parafian(z int.Ojców z okazji Dnia Ojca).
 
 11.30 - Dz-bł.dla Artura(z okazji Urodzin)z int.żony,dzieci i wnuka Aleksandra.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

GREGORIANKI:

+Marcin Karpiel(4/7)(od 01.06) - O.Zenon.

+Marcin Karpiel(5/7)(od 01.06) - Tarnów.

+Zbigniew Tokarz(2/5)(od 01.06) - OO.Pijarzy.

+Zbigniew Tokarz(3/5)(od 01.06) - OO.Pijarzy.

+Aldona Smoleń(1/2) (od 01.06) - OO.Pijarzy.    

+Helena Gurgul(1/1)(od 20.06 - czwartek) - OO.Pijarzy.                                              

 



INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH (27.07-02.08.2020r.)

 PONIEDZIAŁEK

27.07.2020r 

7.00 

7.00 

+ Za Parafian. 

++Krzysztof Ludwa( z okazji Imienin) - ks.Ryszard.

 

 WTOREK

28.07 

7.00 

7.00

 

++Józef,Alojza,Jan Kubik ,++z rodziny. 

+Emilia Kabat od koleżanki Karoliny Bodzioch - ks.Ryszard.

 

 ŚRODA

29.07 

18.00

18.00

+Marta Szczupak od męża i dzieci.

+Anna Sromek ( z okazji Imienin)od dzieci z rodzinami.– ks.Ryszard.

 CZWARTEK

30.07

18.00

18.00

18.00

+Adam Buchacz od rodz.Borowiec.

Dz-bł.dla Oli (z okazji 18 Urodzin). – ks.Ryszard.

++Antonina, Jan Wójcik, Stefania, Józef Opoka – Ks. Proboszcz.

 PIĄTEK

31.07

18.00

18.00

+Edward Gostek od rodz.Szczepański.

+Tadeusz Bodzioch – ks.Ryszard.

 SOBOTA

01.08

7.00

18.00

++Elżbieta,Stanisław,Tadeusz Kapustka.

++Piotr Bialik od Koleżanek i Kolegów ze Szkoły

 

NIEDZIELA

02.08.2020 r.  

7.00

9.30

11.30

 

 

+Józefa Drankowska(10 r.śm.).

Dz-bł.w nowym domu dla Pawła i Wiktorii Martyka.

 +Bożena Karpiel(1 r.śm.)od męża i dzieci z rodzinami.

-----------------------------------------------------------------------------

 Gregorianki:

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) - O.Zenon - Franciszkanin.

+Barbara Golonka(od 05.07.2020r.) – ks. Bukowiec w Stryju

+Maria Jakosz(od 01.08.2020r.) – Ojcowie dominikanie Jamna