OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.09.2021r.

25 NIEDZIELA ZWYKŁA.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU.

WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONACH INTERNRTOWYCH PARAFII pw.IMIENIA NMP W OLSZYNACH SĄ UMIESZCZONE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH.

Msze Św. w niedziele o godz.7.00/9.30/11.30.

W dni powszednie - poniedziałek, sobota godz. 7.00;wtorek, środa, czwartek, piątek godz. 18.00.

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

w poniedziałek - Wspomnienie św.Andrzeja Kim Taegon,prezb.,Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,męcz.z Korei.

We wtorek - Święto Św.Mateusza,Apostoła i Ewangelisty.Nabożeństwo ku czci św.Józefa w int.Małżeństw i Rodzin.

We  środę - po Mszy św.wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

We czwartek - Wspomnienie św.Pio z Pietrelciny,prezb.Nowenna do Bożego Miłosierdzia (4 dzień) o potrzebne Łaski dla Rodziców,Nauczycieli,dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

W piątek - o godz.18.00 modlitewne spotkanie dzieci z kl.3 wraz z Rodzicami.Po Mszy św.spotkanie młodzieżowej grupy apostolskiej.

W niedzielę - Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciw trzeźwości.

W niedzielę - o godz.14.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia "na Ulicach miast."

Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i wokół kościoła oraz za dar na potrzeby świątyni.Do sprzątania w nowym tygodniu prosimy następujące rodziny:

M.Kot,B.Kiełbasa,Z.Grzesik,I.Ogar,A.Kapustka.

Wszystkim Drogim Parafianom i przybyłym do naszej Parafii Gościom, oraz wszystkim naszym Rodakom mieszkającym w różnych krajach i miejscowościach życzę wielu Bożych Łask,duchowego Pokoju,Radości i wszelkiej pomyślności a także zdrowia i nieustannej opieki Matki Bożej Patronki naszej wspólnty parafialnej.Szczególne życzenia kieruję także do tych wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Imieniny, Rocznice i Jubileusze.SZCZĘŚĆ BOŻE!

W związku z prośbą wiernych podany jest nr parafialnego konta bankowego.

Konto Parafialne:

BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA

ODDZIAŁ w ZAKLICZYNIE

NRB:16 85890006 0140000007100001 PAR.RZYM.KAT.POD WEZW.IMIENIA NAJŚW.MARYI PANNY W OLSZYNACH.

Szczęść Boże!

Ks. Jakub Rozum