OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.08.2019 r.

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONACH INTERNRTOWYCH PARAFII pw.IMIENIA NMP W OLSZYNACH SĄ UMIESZCZONE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH.

1. Msze św.w niedziele o godz.7.00/9.30/11.30.

Msze św.w dni powszednie: w poniedziałek,wtorek,sobotę o godz.7.00;we środę ,czwartek, piątek o godz.18.00.

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

We wtorek - Wspomnienie św.Bernarda,opata i dok.Kośc.

We środę - Wspomnienie św.Piusa X,pap.Po wieczornej Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Po Nabożeństwie spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas.

We czwartek - Wspomnienie NMP Królowej. Po wieczornej Mszy św.Nowenna do Bożego Miłosierdzia(dzień 8 - int.naszej Parafii).

W sobotę - Święto św.Bartłomieja,Apostoła.

Zachecam do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego

2. Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i wokół kościoła; a także za dar ofiarny na potrzeby kościoła.Do sprzątania w nowym tygodniu prosimy naspujące rodziny:

M.Sromek,E.Heil,U.Gniadek,D.Żychowska,J.Dulęba.

Bóg zapłać mieszkańcom Sukmania za przygotowanie tegorocznego wieńca dożynkowego i piękną oprawę dożynkowej uroczystości.

3. Wszystkim Drogim Parafianom i przybyłym do naszej Parafii Gościom, oraz wszystkim naszym Rodakom mieszkającym w różnych krajach i miejscowościach Polski życzę wielu Bożych Łask,duchowej radości,wszelkiej pomyślności a także opieki Matki Bożej Patronki naszej wspólnty parafialnej.

Szczególne życzenia kieruję do tych wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Imieniny, Rocznice i Jubileusze.SZCZĘŚĆ BOŻE!

W związku z prośbą wiernych podany jest nr parafialnego konta bankowego.

Konto Parafialne:

BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA

ODDZIAŁ w ZAKLICZYNIE

NRB:16 85890006 0140000007100001 PAR.RZYM.KAT.POD WEZW.IMIENIA NAJŚW.MARYI PANNY W OLSZYNACH.

Szczęść Boże!

Ks. Jakub Rozum