OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.02.2019 r.

6 NIEDZIELA ZWYKŁA.

WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONACH INTERNRTOWYCH PARAFII pw.IMIENIA NMP W OLSZYNACH SĄ UMIESZCZONE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH.

1. Msze św.w niedziele o godz.7.00/9.30/11.30.

W dni powszednie: w poniedziałek,wtorek,sobota o godz.7.00;we środę,czwartek,piątek o godz.17.00.W niektóre dni dodatkowe Msze św.

Kancelaria parafialna czynna po Mszach św.

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

We środę -Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Po Mszy św.spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas.

We czwartek -Nowenna do Bożego Miłosierdzia( dzień 1 Nowenny) - o nawrócenie dla grzeszników.

W piątek - Święto Katedry św.Piotra,Apostoła.Podczas wieczornej Mszy św.modlitewne spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami.

Po wieczornej Mszy św.spotanie Grupy Młodzieżowej.

W sobotę - Wspomnienie św.Polikarpa,bpa i męcz.

W niedzielę - Niedziela synodalna.

2. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism religijnych.

3.Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i wokół kościoła a także za dar ofiarny na potrzeby kościoła.Do sprzątania w nowym tygodniu prosimy następujące rodziny:

M.Kusion,J.Gołąb,L.Waśko,K.Stolarz.

4.Parafia Domosławice organizuje w maju wyjazdy do Gdańska,Gdyni,Sopotu a także do Augustowa,Wilna,Szczegóły na afiszach w gablocie w naszym kościele.

5. Wszystkim Drogim Parafianom i przybyłym do naszej Parafii Gościom, oraz wszystkim naszym Rodakom mieszkającym w różnych krajach i miejscowościach Polski  życzę wielu Bożych Łask,duchowej radości,wszelkiej pomyślności a także opieki Matki Bożej Patronki naszej wspólnty parafialnej.

Szczególne życzenia kieruję do tych wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Imieniny, Rocznice i Jubileusze.SZCZĘŚĆ BOŻE!

5.W związku z prośbą wiernych podany jest nr parafialnego konta bankowego.

Konto Parafialne:

BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA

ODDZIAŁ w ZAKLICZYNIE

NRB:16 85890006 0140000007100001 PAR.RZYM.KAT.POD WEZW.IMIENIA NAJŚW.MARYI PANNY W OLSZYNACH.

Szczęść Boże!

Ks. Jakub Rozum