OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.01.2022r.

2 NIEDZIELA ZWYKŁA.

WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONACH INTERNRTOWYCH PARAFII pw.IMIENIA NMP W OLSZYNACH SĄ UMIESZCZONE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH.

Msze Św. w niedziele o godz.7.00/9.30/11.30.

W dni powszednie - poniedziałek 7.00;wtorek, środa, czwartek, piątek 17.00;sobota godz.7.00.W niektóre dni dodatkowe Msze św.

Kancelaria parafialna czynna po Mszach św.

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

Od wtorku - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan(18 - 25 stycznia).

W poniedziałek - Wspomnienie św.Antoniego,opata.

W poniedziałek - o godz.18.00 Nabożeństwo modlitewne przez wstawiennictwo św.O.Pio.

We wtorek - po wieczornej Mszy św.(o godz.17.00) nabożeństwo ku czci św.Józefa w int.Narzeczonych,Małżeństw i Rodzin.

We środę -  Wspomnienie św.Józefa Sebastiana Pelczara,bpa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz.17.00.

We czwartek - po wieczornej Mszy św.Nowenna do Bożego Miłosierdzia(3 dzień)w int.naszej Parafii.

W piątek - Wspomnienie św.Agnieszki,dziew.i męcz.Po wieczornej Mszy św.spotkanie Młodzieżowej Grupy Apostolskiej.

Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i wokół kościoła oraz za dar na potrzeby świątyni.Do sprzątania w nowym tygodniu prosimy następujące rodziny:

I.Namysłowska,B.Olszańska,E.Baca,M.Grzegórzek.

Wszystkim Drogim Parafianom i przybyłym do naszej Parafii Gościom, oraz wszystkim naszym Rodakom mieszkającym w różnych krajach i miejscowościach życzę wielu Bożych Łask,duchowego Pokoju,Radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2022Roku - a także zdrowia i nieustannej opieki Matki Bożej Patronki naszej wspólnty parafialnej.Szczególne życzenia kieruję także do tych wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Imieniny, Rocznice i Jubileusze.SZCZĘŚĆ BOŻE!Ks.Jakub Rozum - proboszcz.

W związku z prośbą wiernych podany jest nr parafialnego konta bankowego.

Konto Parafialne:

BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA

ODDZIAŁ w ZAKLICZYNIE

NRB:16 85890006 0140000007100001 PAR.RZYM.KAT.POD WEZW.IMIENIA NAJŚW.MARYI PANNY W OLSZYNACH.

Szczęść Boże!

Ks. Jakub Rozum