OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.08.2022r.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA.

WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONACH INTERNRTOWYCH PARAFII pw.IMIENIA NMP W OLSZYNACH SĄ UMIESZCZONE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH.

Msze św. w niedziele o godz.7.00/9.30/11.30.

W dni powszedni - poniedziałek,sobota:godz.7.00;wtorek, środa, czwartek, piątek: godz.18.00.
W niektóre dni dodatkowe Msze św.

Kancelaria parafialna czynna po Mszach św.

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

MIESIĄC SIERPIEŃ  - czas dobrowolnej,całkowitej abstynencji od napojów alkoholowych.

W poniedziałek - Wspomnienie św.Dominika,prezb.

W poniedziałek - o godz.18.00 nabożeństwo modlitewne przez wstawiennictwo św.O.Pio.

We wtorek - Święto św.Teresy Benedykty od Krzyża,dziew.i męcz.;patronki Europy.

We wtorek - Nabożeństwo do św. Józefa w intencji Narzeczonych,Małżonków i Rodzin.

We środę - Święto św.Wawrzyńca,diakona i męcz.

We środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej o godz. 18.00.

We czwartek - Wspomnienie św.Klary,dziew.

We czwartek – po wieczornej  Mszy św. Nowenna do Bożego Miłosierdzia (4 dzień) w intencji zatwardziałych grzeszników.

W piątek - od godz.17.15  adoracja Najświętszego Sakramentu w int.trzeźwości.

W sobotę - od godz.8.00 prace porządkowe wokół kościoła i na cmentarzach parafialnych.O wykonanie tych prac prosimy mieszkańców z następujących dzielnic:Rynek,Domy k/Rzeki,Szkodna Północna,Szkodna Południowa,Góry.

W niedzielę - dar na tacę na cele inwestycyjne w naszej Parafii.

Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i wokół kościoła oraz za dar na potrzeby świątyni. Do sprzątania w nowym tygodniu prosimy następujące rodziny:D.Radwańska,M.Wojtas,M.Waszczyszyn,M.Mrowiec,K.Potok.

Wszystkim Drogim Parafianom i przybyłym do naszej Parafii Gościom, oraz wszystkim naszym Rodakom mieszkającym w różnych krajach i miejscowościach życzę obfitości Bożych Łask,duchowego Pokoju,Radości i wszelkiej pomyślności - a także zdrowia i nieustannej opieki Matki Bożej Patronki naszej wspólnty parafialnej.Szczególne życzenia kieruję także do tych wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Imieniny, Rocznice i Jubileusze.SZCZĘŚĆ BOŻE!Ks.Jakub Rozum - proboszcz.

W związku z prośbą wiernych podany jest nr parafialnego konta bankowego.

Konto Parafialne:

BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA

ODDZIAŁ w ZAKLICZYNIE

NRB:16 85890006 0140000007100001 PAR.RZYM.KAT.POD WEZW.IMIENIA NAJŚW.MARYI PANNY W OLSZYNACH.

Szczęść Boże!

Ks. Jakub Rozum